Četvrtak, 13 Travanj 2017 11:00

objavljuje

O G L A Š A V A NJ E   U P I S A   D J E C E

za upis djece u dječji vrtić i jaslice za pedagošku 2017./2018. godinu

(početak rada 01.09.2017. godine)

Zahtjevi za upis primat će se od 25.04.2017. godine do zaključno 10.5.2017. godine u prostorijama Dječjeg vrtića Župa dubrovačka, svaki radni dan u vremenu od  8.00 do 12.00 sati.

NAPOMENA: NA UPISE JE OBVEZNO DOVESTI DIJETE KOJE SE UPISUJE U                 JASLICE - VRTIĆ

Zahtjeve za upis djece podnose roditelji djece s prebivalištem na području Općine Župa dubrovačka za djecu koja navršavaju:

• za jaslice jednu godinu života do 31.08.2017.
  • za vrtić (primarni jutarnji i skraćeni  popodnevni program) tri godine života do 31.08.2017.

Djeca  se upisuju u  vrtić i jaslice uz primjenu prednosti iz Pravilnika o upisu djece u Dječji vrtić Župa dubrovačka.

Zahtjev za upis podnosi se na posebnom obrascu koji je sastavljen sukladno odredbama Pravilnika.

Zahtjev  za upis, kao i Opći podaci o djetetu i obitelji, mogu se preuzeti u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka i na web stranici Dječjeg vrtića (www. vrtic-zupa-dubrovacka.hr).

Uz zahtjev je potrebno priložiti upisnu dokumentaciju koja je navedena u obrascu za upis.

Nepravovremeni zahtjevi  neće se razmatrati u upisnom roku po ovom oglasu.

Liječničku potvrdu roditelj je obvezan predati u Vrtiću onog dana kada dijete počinje koristiti program.

Obavijest s listom prvenstva i listom čekanja objavit će se na oglasnoj ploči Vrtića i na web stranici www.vrtic-zupa-dubrovacka.hr, najkasnije 30 dana od dana isteka roka za podnošenje zahtjeva, jer se podnositelji zahtjeva neće pojedinačno obavještavati.

Zahtjeve s kompletnom dokumentacijom molimo dostaviti na adresu:

Dječji vrtić Župa dubrovačka

Vukovarska 48, Srebreno

20207 MLINI

Sve obavijesti u svezi upisa mogu se dobiti na kontakt telefone, broj: 485-029,

098/647-466 i 486-712, svakog radnog dana u vremenu od 08.00 do 12.00 sati.