Tjedan lijepog osmijeha

Odgojne skupine s trećeg kata Općine obilježile su Tjedan lijepog osmijeha.

Na samom početku djecu su u temu uvele odgojiteljice pričajući im i čitajući razne priče spomenute tematike.

Drugog je dana viša medicinska sestra Maja Bender pričala djeci o pranju zubi, što im je i demonstrirala koristeći zubalo i četkicu za zube, nakon čega su djeca u vrtiću prala svoje zubiće.

Trećeg dana ih je posjetio stomatolog Teo Rašica koji je nakon priče o „Gric i Grecu“ djeci pogledao zubiće.

Četvrtog dana u Vrtiću su gostovale djelatnice Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, nutricionistkinja Marija Vezilić i viša medicinska sestra Monika Bebek, koje su djecu upoznale sa zdravim načinom prehrane.

Posljednjeg dana, djeca i odgojiteljice imali su valorizaciju, gdje su pričali o svemu novom što su naučili.