Izlet u Adrenalinski park

U četvrtak (02.06) krenuli smo na izlet u Konavle zajedno s našim prijateljima - odgojnom skupinom "ZVONČIĆI".

U cilju dobre zabave i druženja, ljubazni domaćini Adrenalinskog parka organizirali su nekoliko natjecateljskih igara i obilazak jedinstvene kućice na stablu.

U hladu i predivnom ambijentu parka za ručak smo jeli pizzu i voće, te nakon kratkog odmora još se malo poigrali u prirodi.

Na povratku u Župu većina djece je malo odspavala u autobusu što je pokazatelj kako im je godio šumski zrak!