Ponedjeljak, 04 Svibanj 2015 17:17

Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Župa dubrovačka“
Vukovarska 48, Srebreno 20 207 Mlini

objavljuje

O G L A Š A V A NJ E  U P I S A  D J E C E

za upis djece u dječji vrtić i jaslice za pedagošku 2015./2016. godinu
(početak rada 01.09.2015. godine)

Zahtjevi za upis primat će se od 11.05.2015. godine do zaključno 25.05.2015. godine u prostorijama Dječjeg vrtića „ Župa dubrovačka“, svaki radni dan u vremenu od 8,00-12,00 sati.
NAPOMENA: NA UPISE JE OBVEZNO DOVESTI DIJETE KOJE SE UPISUJE U JASLICE - VRTIĆ

Zahtjeve za upis djece podnose roditelji djece s prebivalištem na području Općine Župa dubrovačka za djecu koja navršavaju:

- za jaslice jednu godinu života do 31.08.2015.
- za vrtić (primarni jutarnji i skraćeni popodnevni) tri godine života do 31.08.2015.

Djeca se upisuju u vrtić i jaslice uz primjenu prednosti iz Pravilnika o upisu djece i mjerilima upisa Dječjeg vrtića „Župa dubrovačka“.

Zahtjev za upis podnosi se na posebnom obrascu koji je sastavljen sukladno odredbama Pravilnika.

Zahtjev za upis, kao i opći podaci o djetetu i obitelji, mogu se preuzeti u Dječjem vrtiću „Župa dubrovačka“, na web stranici Općine Župa dubrovačka i na www.vrtic-zupa-dubrovacka.hr

Uz zahtjev potrebno je priložiti upisnu dokumentaciju koja je navedena u obrascu za upis.

Nepravovremeni zahtjevi neće se razmatrati u upisnom roku po ovom oglasu.

Liječničku potvrdu roditelj je obvezan predati u Vrtiću onog dana kada dijete počinje koristiti program.

Obavijest s listom prvenstva objavit će se na oglasnoj ploči Vrtića i na www. vrtic-zupa-dubrovacka.hr najkasnije 30 dana od dana isteka roka za podnošenje zahtjeva jer se podnositelji zahtjeva neće pojedinačno obavještavati.

Zahtjeve s kompletnom dokumentacijom molimo dostaviti na adresu:

Dječji vrtić „Župa dubrovačka“
Vukovarska 48, Srebreno
20207 MLINI

Sve obavijesti u svezi upisa mogu se dobiti na kontakt-telefone broj : 485-029,
098/ 647 466, i 486-712 svakog radnog dana u vremenu od 08,00 do 12,00 sati.