E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Svi smo mi različiti, ali jednako vrijedni

Ožu 21, 2018

Kad smo sami – isti smo
Kad smo s nekim – različiti smo

Djeca Dječjeg vrtića Župa dubrovačka uključila su se u obilježavanje Svjetskog dana osoba s Down sindromom te su danas u vrtić došli u šarenim, različitim čarapama. Kroz različite aktivnosti današnji dan obilježila su sva djeca odgojno – obrazovnih skupina.

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka kroz svakodnevne igre i situacije te planski stvorene aktivnosti bogatimo dječje spoznaje o tome koliko nas različitosti povezuju. Stvaranjem materijalnog i interakcijskog okruženja i aktivnom uključenosti djece osvještavamo da smo svi po nečemu različiti, da se svi prihvaćamo i u skladu sa svojim sposobnostima pomažemo jedni drugima.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka
Top