E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Leptirići i Pužići - Potraga za uskrsnim jajima na livadi obitelji Barović

Tra 03, 2018

Skupine Leptirići i Pužići zajedno sa svojim odgojiteljicama sudjelovale su u potrazi za Uskrsnim jajima na livadi obitelji Barović. Uz radoznalo traženje šarenih jaja po livadi, grmlju i maslinama, djeca su uživala i u igrama na otvorenom poput uskrsne štafete, kotrljanja jaja i potezanja konopa.

Mama Katarina se potrudila da pobjednici budu prigodno nagrađeni a sva djeca počašćena čokoladnim slasticama i sokovima. Zahvaljujemo obitelji Barović što nam je i ove godine omogućila da podijelimo uskrsnu radost i njegujemo tradiciju uskrsnih običaja. Lijepo je bilo gledati kako djeca uživaju, a sve to i vise od toga vidljivo je i na našim fotografijama.

Više informacija

  • Lokacija: Livada obitelji Barović
  • Datum: Utorak, 03 Travanj 2018
Top