17. Olimpijski festival dječjih vrtića Dubrovačko-neretvanske županije

Svi 29, 2018

DV „Župa dubrovačka“ sudjelovao je na ovogodišnjoj Olimpijadi dječjih vrtića koja se održavala 29. svibnja 2018. god u Blatu na Korčuli. Na Olimpijadi djeca su sudjelovala u sljedećim disciplinama: trčanje na 50 metara, štafeta, bacanje loptice, skok u dalj i nogomet.

U atletskim natjecanjima djeca iz DV „Župa dubrovačka“ osvojili su četriri medalje:

Štafeta djevojčica: Hanna Atić, Mara Klaić, Iva Konjevod i Kaja Petra Kovačević su osvojile zlatnu medalju
Trčanje na 50 metara: Ivica Barović je osvojio srebrnu medalju
Skok u dalj: Anamarija Rehak je osvojila srebrnu medalju
Štafeta dječaka: Rafael Garbin, Luka Radić, Jakov Brkić i Ivan Boroje su osvojili brončanu medalju
Nogomet: Matej Marić, Miho Mišić, Ivan Prkačin, Luka Jakobušić, Antun Šabadin, Petar Trupina, Ivano Zec, Antonio Šipić, Jakov Bender i Luka Vlašić su osvojili brončanu medalju

U ukupnom poredku 17. Olimpijskog festivala dječjih vrtića Dubrovačko-neretvanske županije dječji vrtić „Župa dubrovačka“ osvojio je drugo mjesto.

• Lokacija: Blato, Korčula
  • Datum: Utorak, 29 Svibanj 2018