E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

MARO RAZVESELIO ŽUPSKU DJEČICU

Ruj 19, 2018

Uz podršku Valamar Riviere osvještava se važnost ranog čitanja kod djece

Dubrovnik, 19. rujna 2018. – Dječjim vrtićem Župa dubrovačka jučer se orio smijeh i pjesma jer im je u posjet došla Valamarova maskota - račić Maro. No ovo nije bila bilo kakva posjeta jer je Maro odgojnim skupinama „Žabice“, „Mačići“, „Zvjezdice“ i „Pačići“ došao podijeliti priče i slikovnice.

„Čitaj mi, slušam te“ naziv je projekta Dječjeg vrtića Župa dubrovačka čiji je cilj osvijestiti važnost ranog čitanja, svih dobrobiti koje se njim ostvaruju te razvijanje komunikacijskih vještina kod djece, a važnost Projekta prepoznala je i vodeća hrvatska turistička kompanija Valamar Riviera u sklopu jednog od svojih devet krovnih programa društveno odgovornog poslovanja „Mali turizam“.

„Kroz slikovnice ćemo obogatiti projektni rad s djecom koji omogućuje iskustveno učenje djece, svakodnevne i planirane aktivnosti s djecom, kao i cjelokupno materijalno i interakcijsko okruženje (posudba slikovnica doma i čitanje s roditeljima). Sve navedeno unaprijediti će naš odgojno-obrazovni rad zbog čega još jednom zahvaljujemo Valamar Rivieri u ime cjelokupnog Vrtića, djece i roditelja.“, izjavila je ovom prigodom Marija Jelić, ravnateljica DV Župa dubrovačka.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka
Top