E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Održan dvodnevni seminar „Zaštita osobnih podataka“

Lip 28, 2018

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka dvodnevni seminar „Zaštita osobnih podataka“

Dana 26. lipnja, 2018. godine u Općinskoj vijećnici održan je seminar „Zaštita osobnih podataka“. Seminaru je prisustvovalo oko stotinjak odgojitelja iz Dubrovačko-neretvanske županije, iz Orebića, Korčule, Vela Luke, Blata na Korčuli, Ploča, Opuzena, Stona, Slanog, Grada Dubrovnika, Konavala i Župe dubrovačke. Voditeljica seminara bila je Višnja Mikuš-Krešić, dipl. pravnica.

Dana 27. lipnja, 2018. godine isti seminar održan je za ravnatelje, tajnike, računovođe… također na nivou cijele Županije. Odaziv je, kao i prethodnog dana, bio jako velik. Kroz plenarna izlaganja, radionice i puno pitanja sudionici seminara su upoznati sa svim promjenama i zakonitostima koje novi Zakon iz svibnja 2018. godine u praksi zahtjeva.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka
  • Datum: Četvrtak, 28 Lipanj 2018
Top