E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Program „Rastimo zajedno“ za roditelje

Sij 31, 2018

U Dječjem vrtić Župa dubrovačka je započeo je III. ciklus radionica „Rastimo zajedno“ za roditelje (ciklus od 11 radionica) 31. siječnja 2018. godine.

Program „Rastimo zajedno“ je program podrške roditeljstvu i namjenjen je roditeljima najmlađe djece. Podrška roditeljstvu podrazumjeva aktivnosti s roditeljima koje im olakšava svladavanje svakodnevnih ili specifičnih roditeljskih izazova s kojima se susreću dok brinu o svojoj djeci i njihovom razvoju.

Cilj programa Rastimo zajedno, kroz različite teme radionica, je omogućiti dobit za sve sudionike (roditelje i djecu), pružiti roditeljima užitak roditeljstva, a djeci najobuhvatniji i najbolji odgoj kroz obostrani užitak.

Voditeljice radionica su:

Marija Jelić, ravnateljica
Marina Raguž, odgojiteljica mentorica u pripremi
Nada Erceg, odgojiteljica mentorica u pripremi
Dragana Miloslavić, odgojiteljica
Marija Crnčević, odgojiteljica

U ugodnom okruženju roditelji će sa svojim voditeljicama steći nova znanja, ojačati svoje kompetencije, međusobno razmjenivati iskustva itd.

SAM 5146

SAM 5147

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka
  • Datum: Srijeda, 31 Siječanj 2018
Top