E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Edukacija za odgojitelje i stručne suradnike u predškolskim ustanovama

Lip 02, 2018

Dana 01.06. (petak) i 02.06. (subota) 2018. g. u organizaciji DV „Župa dubrovačka“ se održao I. modul edukacije za odgojitelje, stručne suradnike i ravnatelje u predškolskim ustanovama pod nazivom „ Razvijanje profesionalnih kompetencija odgojitelja u suvremenom dječjem vrtiću – Identifikacija i rad sa darovitom djecom u dječjem vrtiću.

Edukaciju su provodili prof. ravnateljica dječjeg vrtića „Cvit mediterana“ u Splitu Mirjana Bakotić , prof. psihologije i vanjski suradnik Igor Longo te odgojiteljice DV „Cvit mediterana“ Ranka Mustić i Nives Urlić. Na početku edukacije uvodnu riječ je imala ravnateljica DV „Župa dubrovačka“ Marija Jelić koja je srdačno pozdravila predavače koji su nastavili provoditi edukaciju.

Edukacija se sastojala od predavanja s elementima radionice te radionicama.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka
  • Datum: Subota, 02 Lipanj 2018
Top