E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Moje dijete polazi u školu

Pro 05, 2017

U utorak, 5. prosinca, održan je sastanak za roditelje i odgojiteljice 114 djece Dječjeg vrtića Župa dubrovačka koja će na jesen krenuti u školu. Pozivu se odazvala većina roditelja, a sastanak se održao u Općinskoj vijećnici. Ravnateljica vrtića Marija Jelić pozdravila je prisutne i najavila voditeljice: pedagoginju vrtića Anu Arkulin, logopedinju Martu Jovanović te gošće iz škole pedagoginju Paulu Zglav i psihologinju Nikicu Greguš. Cilj sastanka je osim informiranja roditelja o nadolazećim koracima za upis djece u školu,bio i upoznati roditelje s domenama dječjeg razvoja koje su važne za procjenu zrelosti djeteta za polazak u školu. Stručne službe škole i vrtića održale su kratka predavanja i pozvale roditelje na otvorenu suradnju, kako na samom sastanku, tako i u nadolazećem periodu.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka
  • Datum: Utorak, 05 Prosinac 2017
Top