E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Stručni aktiv

Sij 19, 2018

Predstavljanje projekata u našem vrtiću

Pod vodstvom ravnateljice Marije Jelić i pedagoginje Ane Arkulin, u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka, dana 19. siječnja 2018.g. predstavilo se devet projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo.

Teme projekata su slijedeće:

1. Katija Tevšić i Katarina Ređo – „Volim priče“
2. Marija Duper i Dijana Perić – „Blagdani i tradicija“
3. Kristina Škurla i Lana Bautović Benić – „Plesna priča“
4. Marina Klešković i Nada Erceg – „Moja energija i okoliš“
5. Božena Cvjetković i Marlone Kurbelašvili – „Zanimanja ljudi“
6. Marija Vujnović i Vinka Padovan – „Bajke, priče i slikovnice“
7. Anđelka Ređo i Antonija Radovac – „Voda“
8. Lidija Jerkić i Ana Vučićević - „Naše emocije“
9. Dragana Misloslavić i Ana Miloslavić – „Čitaj mi, slušam te“

Ovo je bila mogućnost zajedničkog učenja, razmjene iskustava i druženja. Nakon prezentiranih projekata, povjerenstvo je izabralo 2 projekta koja će biti predstavljena u Splitu na Županijskoj smotri projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka
  • Datum: Petak, 19 Siječanj 2018
Top