E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka edukacija za roditelje „Rastimo zajedno“

Stu 28, 2018

Započeo je ciklus od 11 radionica „Rastimo zajedno“ za pedagošku 2018./2019. godinu u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka. Radionice odrađuju educirane voditeljice Marina Raguž, Marija Jelić, Nada Erceg i Dragana Miloslavić. Program za roditelje je besplatan i Dječji vrtić ga provodi već četvrtu godinu.

Ove godine petnaestak roditelja je obogatilo radionice svojim prisustvom. Kroz 11 radionica, koje se održavaju utorkom od 17:30 do 19:30, u interakciji i razmjenom iskustava, roditelji i voditeljice nadograđuju svoja znanja i osnažuju sebe osobno i profesionalno.

Cilj ovog programa je podrška roditeljima da u zahtjevnom, a istovremeno izazovnom odgojnom procesu, pruže što kvalitetniji odgoj za svoje dijete, ali i da se istovremeno zabavljaju i uživaju u roditeljstvu.

Top